Masz pytania? Zadzwoń 530 039 501, 15 842 79 31
godziny pracy: pon. - pt. 8.00 - 18.00 sob. 8.00-14.00
    Jesteś tutaj:
  1. « Wróc do  Popularni Dostawcy
  2. Textar producent układów hamulcowych.
, 08.04.2019 08:53:40

Textar producent układów hamulcowych.

układy hamulcowe TEXTAR

TEXTAR jest jednym z największych na świecie producentów komponentów do układów hamulcowych i sterowania sprzęgłem. Firma powstała w Niemczech w 1913 r. Produkty marki są wykorzystywane do pierwszego montażu w Volkswagenie, BMW i Mitsubishi. A najszybszy seryjny samochód Bugatti Veyron jeździ z klockami właśnie tej firmy. Textar współpracuje również z zespołem wyścigowym Porsche, dzięki czemu zdobywa doświadczenie w ekstremalnych warunkach torowych. Produkty tej marki cechują się wyjątkową jakością i trwałością. Marka Textar w tej chwili posiada w ofercie 1600 rodzajów klocków hamulcowych, 1650 tarcz hamulcowych, 425 szczęk hamulcowych i 300 zestawów oraz 200 bębnów hamulcowych, jest to najszerszy posiadany asortyment wśród producentów układów hamulcowych. Textar zapewnia ze jego produkty charakteryzują się: najwyższą jakością, długą żywotnością i cichym hamowaniem. Montując części Textar możemy mieć pewność że stosujemy technologie hamulcową na najwyższym poziomie, jest to firma która nie idzie na kompromisy w kwestiach bezpieczeństwa, jakości, komfortu i innowacji. Do asortymentu firmy TEXTAR wchodzą: klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe, szczęki hamulcowe, bębny hamulcowe, płyn hamulcowy, środki czyszczące, Smar Cera - Tec, narzędzia do obsługi układów hamulcowych oraz klocki hamulcowe EPAD.

Klocki EPAD to sztandarowy produkt firmy Textar, charakteryzujący się bardzo cichym hamowaniem oraz dzięki najnowszej technologii ciernej i swojej mieszance materiałów ciernych nie pylą przez co felgi w samochodzie są czyste nawet po dużych przebiegach. Podsumowując zakładając klocki EPAD otrzymujemy: Niewielkie ścieranie, ciche hamowanie, skuteczność, trwałość.

W naszym sklepie internetowym bez problemu znajdziesz produkty tego niemieckiego lidera układów hamulcowych w korzystnych cenach. Jeśli potrzebujesz elementów układu hamulcowego do Twojego auta to śmiało kliknij produkty TEXTAR, na pewno się nie zawiedziesz! Jeśli wolisz możesz korzystać z naszej wyszukiwarki po kategoriach części lub skorzystać z katalogu producenta TEXTAR.