Masz pytania? Zadzwoń 530 039 501, 15 842 79 31
godziny pracy: pon. - pt. 8.00 - 18.00 sob. 8.00-14.00
    Jesteś tutaj:
  1. « Wróc do  Popularni Dostawcy
  2. Systemy hamulcowe BREMBO
, 08.04.2019 08:39:11

Systemy hamulcowe BREMBO

części układów hamulcowych brembo

Przedsiębiorstwo Brembo założone zostało przez Emilia Bombassei w 1961 roku w Bergamo we Włoszech, a rozwinięte przez jego syna Alberto Bombassei stało się jednym z wiodących światowych producentów komponentów hamulcowych.

Brembo jest producentem układów hamulcowych, głównie do samochodów sportowych i motocykli. W 1964 roku firma podpisała umowę z Alfa Romeo na dostawę układów hamulcowych, a w 1972 roku Brembo stało się oficjalnym dostawcą hamulców Moto Guzzi. W 1980 roku z produktów tej firmy korzystały takie koncerny jak Mercedes-Benz, BMW, Lancia, Chrysler, Nissan oraz Porsche. Firma  Brembo stale prowadzi badania udoskonalające swoje produkty, a własne odlewnie zaopatrują firmy w materiały produkcyjne. Metody produkcji stosowane przez koncern spełniają wysokie wymagania certyfikatów QS9000 oraz ISO9001. Obecnie Brembo zaopatruje takie marki jak Porsche, Aston Martin, Audi, Ferrari, Lamborghini, Maserati, Pagani, Mercedes-Benz i Honda. Oprócz koncernów firma dostarcza elementy hamulców tarczowych i bębnowych na  rynek części zamiennych.  

W asortymencie  tych wysokiej jakości elementów układów hamulcowych znajdują się zarówno rozwiązania dla samochodów komercyjnych i nowoczesnych samochodów sportowych. Rozwijane przez Boscha  technologie węglowo-ceramicznych tarcz hamulcowych zapewniają bezpieczeństwo i satysfakcję nawet najbardziej wymagającym klientom. Dodaj Brembo do ulubionych producentów układów hamulcowych!

Duży asortyment produktów Brembo w sklepie internetowym autocraft24.pl powinien zospokoić twoje oczekiwania, poszukaj, zamów i ciesz sie tymi wysokiej jakości hamulcami w swoim aucie.