Jesteś tutaj:
  1. « Wróc do  Popularni Dostawcy
  2. Ruville specjalista systemowy w zakresie silnika i podwozia
, 25.10.2019 11:30:33

Ruville specjalista systemowy w zakresie silnika i podwozia

Firma RUVILLE ma już ponad 90 letnią historię, należy do Grupy Schaeffler, jest cenionym i znanym specjalistą od silników, podwozi i serwisu na międzynarodowym globalnym rynku części zamiennych jak również na tzw. pierwszy montaż. Firma została założona w Niemczech w Hamburgu, przez Egon’ a von Ruville, od którego nazwiska powstała nazwa firmy. Produkcja opierała się z początku głównie na zestawach naprawczych łożysk kół do samochodów. Ruville prężnie uczestniczył w rozwoju motoryzacji, produkował części do coraz to nowszych samochodów i był liderem w produkcji części zawieszeń i części silnika. Obecnie Ruville dostarcza części do ponad stu krajów, pokrywa 90% zapotrzebowania rynku motoryzacyjnego a asortyment firmy sięga 25 000 artykułów.

Produkcja koncernu podzielona jest na dwie grupy. Pierwsza obejmuje części do silników.  Składają się one z elementów rozrządu, takich jak paski, rolki, napinacze czy bardzo dobrej jakości pompy wodne. Oferta tych części jest bardzo bogata i bez problemu można znaleźć części pasujące do większości modeli użytkowanych na naszych drogach.

Druga grupa oferuje części do podwozia samochodowego, czyli elementy zawieszenia samochodowego. Produkcja obejmuje wahacze, łożyska i  piasty koła, łączniki oraz tuleje stabilizatora, wały napędowe i zestawy sprężyn. Każdy element produkowany w fabrykach jest sprawdzany pod kątem jakości wykonania aby zapewnić klientom bezpieczeństwo i bezawaryjną jazdę.

Ruville to bezdyskusyjna jakość OE, dlatego śmiało wypróbuj części tego niemieckiego producenta w swoim pojeździe. Znajdziesz ich duży wybór w ofercie naszego sklepu internetowego, szukaj odpowiedniej kategorii części po wyborze marki, modelu i typu silnika swojego auta. Dla Twojej wygody podajemy link do wyszukiwarki grupy Schaeffler.