Masz pytania? Zadzwoń 530 039 501, 15 842 79 31
godziny pracy: pon. - pt. 8.00 - 18.00 sob. 8.00-14.00
  Jesteś tutaj:
 1. Punkty lojalnościowe - CraftPunkty

Punkty lojalnościowe - CraftPunkty

Każdy zarejestrowany klient sklepu AutoCraft24.pl za zakupy otrzymuje CraftPunkty w programie lojalnościowym, które można wymienić bon wartościowy w wysokości 50zł.
Za każde wydane 1zł netto uczestnik otrzymuje 1 punkt, po zebraniu 1500 punktów, uczestnik programu może wymienić punkty na bon w wysokości 50zł, do wykorzystania na zakupy w naszym sklepie.

Jak to działa?

 1. Zaloguj się na swoje konto na www.autocraft24.pl
 2. Zbieraj punkty za zakupy.
 3. Wymień punkty na bon rabatowy. W tym celu musisz wypełnić formularz “wymień punkty” znajdujący się obok (widoczne po zalogowaniu).
 4. W zwrotnym e-mailu otrzymasz kod, który obniży wartość Twojego zamówienia o 50 zł. Zamówienie w którym realizujesz bon musi mieć wartość minimum 320 zł brutto.

Regulamin programu lojalnościowego CraftPunkty:

 1. Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zarejestrowanych klientów.
 2. Aktualny stan punktów widoczny jest po zalogowaniu, w prawym górnym rogu strony pod nazwą użytkownika.
 3. Każda wydana złotówka netto na zakupy w naszym sklepie, skutkuje naliczeniem 1 punktu. 1zł netto = 1 punkt
 4. CraftPunkty są naliczane na koncie uczestnika za opłacone i zrealizowane zamówienia. W przypadku zamówienia z formą płatności za pobraniem punkty zostaną naliczone po odnotowaniu wpłaty na naszym koncie. CraftPunkty są naliczane raz w miesiącu.
 5. W przypadku zwrotu towaru, bądź uznanej reklamacji CraftPunkty będą odjęte z konta.
 6. CraftPunkty nie mogą być wymienione na koszty przesyłki, dotyczą tylko zakupionych towarów.
 7. Po zebraniu 1500 punktów, uczestnik nabiera prawo do wymiany punktów na bon w wysokości 50zł. Aby uzyskać bon, należy wypełnić formularz “wymień punkty”. Po wypełnieniu formularza, otrzymasz zwrotny mail z jednorazowym kodem, do wpisania w polu, znajdującym się w pierwszym kroku koszyka zamówień. Po wpisaniu kodu wartość zamówienia obniży się o 50 zł. Po wygenerowaniu kodu, punkty są odejmowane z konta. Uwaga! Minimalna kwota do zamówienia przy realizacji kuponu wynosi 320zł brutto.
 8. Zastrzegamy sobie prawo do zmian przelicznika CraftPunktów bez uprzedniego powiadomienia. Aktualny przelicznik zawsze będzie widoczny w zakładce CraftPunkty.
 9. Program lojalnościowy trwa do odwołania na naszej stronie www.autocraft24.pl.