godziny pracy pon. - pt. 8.00 - 18.00 sob. 8.00-14.00

Ulubione samochody

Części samochodowe

Jeśli szukasz nowych części tj. osłony, odboje i zestawy ochronne do amortyzatorów, zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sklepu. Te w większości przypadków wyjątkowo tanie części, to elementy niezbędne dla zachowania amortyzatorów i ogólnie całego zawieszenia pojazdu w dobrym stanie technicznym, przez maksymalnie długi okres czasu. Jeśli przymierzasz się do wymiany amortyzatorów, warto przy okazji zaopatrzyć się właśnie w takie podzespoły jak osłony, odboje i zestawy ochronne.

W naszym sklepie znajdziesz ich całe mnóstwo. Mamy akcesoria pasujące do setek modeli samochodów różnych marek. W znalezieniu właściwego produktu pomoże Ci nasza sklepowa wyszukiwarka. Jeśli będziesz miał problem z dotarciem do interesującej Cię części, zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie pomożemy.

Części montażowe sklep internetowy - wybierz Części montażowe do swojego samochodu

Stan odbojów jak i osłon jest równie ważny co stan amortyzatorów. Podczas zakładania nowych amortyzatorów zawsze trzeba wymienić na nowe odboje i osłony, ponieważ jazda po Naszych dziurawych drogach może łatwo je doprowadzić do wymiany.

Odboje – dlaczego tak ważne?

Odboje w zawieszeniu chronią amortyzatory przed poważnym uszkodzeniem. Uszkodzony lub brak odboju może na początku nie zauważyć, jednak gdy wjedziemy w duży ubytek w drodze na pewno to odczujemy, a na pewno odczuje to nasze zawieszenie. Odpowiednio dobrane odboje powinny doskonale minimalizować uderzenia. 

Zadanie osłon

Uszkodzone osłony mogą uszkodzić amortyzator, łatwo może dojść do korozji bądź zanieczyszczenia amortyzatora. Osłony nie kosztują dużo, a warto mieć je w dobrym stanie by wydłużyć żywotność amortyzatora.

W naszym sklepie znajdziesz wiele osłon i odbojów to samochód wszystkich marek.