godziny pracy pon. - pt. 8.00 - 18.00 sob. 8.00-14.00

Ulubione samochody

Części samochodowe

Miska olejowa sklep internetowy - wybierz Miska olejowa do swojego samochodu

Miska olejowa służy do magazynowania oleju silnikowego oraz do jego schładzania. Olej znajdujący się na dnie miski zostaje zassany przez pompę oleju do silnika. Umieszczona jest najczęściej najniżej w pojeździe, przez co łatwo dochodzi do jej uszkodzenia. 

Dla zapewniania ochrony miski olejowej przed uszkodzeniem zastosowano rozwiązanie „suchej miski”. Jest to niezależny zbiornik na olej, dzięki czemu pompa oleju ciągle jest smarowana a silnik niezależnie od obciążenia czy przechyłu pojazdu.;

W naszej bogatej ofercie znajdziecie wiele renomowanych bardzo dobrej jakości nowych misek olejowych firmy Klokkerholm, Vaico, Febi, Topran, Swag, MaxGear czy Meyle. Pasujące m.in. do takich samochodów jak Audi, Seat, Fiat, Volkswagen.

Większość oferowanych naszych towarów wysyłane są w ciągu 24h od zamówienia, jeśli jednak z jakiś powodów wysyłka towaru opóźni się zostaniesz o tym poinformowany drogą e-mailową. Podczas wyboru odpowiedniej miski masz dwa rodzaje dróg, zamówienie bezpośrednio przez nasz katalog na stronie, bądź skontaktowania się z nami telefonicznie bądź mailowo i wtedy nasi doradcy wskażą najkorzystniejszą ofertę.