godziny pracy pon. - pt. 8.00 - 18.00 sob. 8.00-14.00

Ulubione samochody

Części samochodowe

Jeżeli podczas ruszania lub podczas dodawania gazu słyszą Państwo stukanie z przodu zawieszenia to już mają Państwo podstawę do wstępnego określenia usterki. Najprawdopodobniej będą to przeguby. Jest to niezwykle ważny element w samochodzie dlatego też my, jako sklep z profesjonalnymi jak i oryginalnymi częściami proponujemy Państwu zakup odpowiednich przegubów do Państwa samochodów. Posiadamy w ofercie zarówno przeguby równobieżne jak i nierównobieżne. Wszystkie oferowane przez nas części posiadają gwarancję jak i wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Jeżeli mają Państwo problem z doborem odpowiedniej części prosimy o kontakt, a nasi fachowcy pomogą Państwu dobrać odpowiednią część do Państwa auta. W każdej chwili służymy radą i pomocą merytoryczną, również podczas wymiany i montażu części.

Przeguby sklep internetowy - wybierz Przeguby do swojego samochodu

Końcówki drążków kierowniczych służą do złączenia drążka kierowniczego ze zwrotnicą, co umożliwia sterowanie pojazdem. Końcówka zbudowana jest z przegubu, który montowany jest do zwrotnicy koła oraz gwintu umożliwiającego połączenie jej z drążkiem kierowniczym.

Wymiana oraz weryfikacja 

Weryfikacja stanu końcówek drążków polega na sprawdzeniu jej luzu na przegubie kulowym, jeżeli dojdzie do uszkodzenia wówczas drastycznie spada precyzja prowadzenia oraz dochodzi do zmiany zbieżności zawieszenia.

 

Wymianę końcówki należy powierzyć specjalistycznemu warsztatowi, który nie tylko dokona wymiany elementu, lecz ustawi prawidłową zbieżność kół. Końcówki warto wymienić parami, tylko wtedy będziemy mieć pewność bezawaryjnej jazdy.

Jaką końcówkę wybrać?

Producentów jest wiele, warto wybrać jednak sprawdzonych renomowanych producentów do których należą Lemforder, Febi, Moog, Meyle, TRW.