godziny pracy pon. - pt. 8.00 - 18.00 sob. 8.00-14.00

Ulubione samochody

Części samochodowe

Punkty lojalnościowe - CraftPunkty

Każdy zarejestrowany klient sklepu AutoCraft24.pl za zakupy otrzymuje CraftPunkty w programie lojalnościowym, które można wymienić bon wartościowy w wysokości 50zł.
Za każde wydane 1zł  uczestnik otrzymuje 1 punkt, po zebraniu 1500 punktów, uczestnik programu  może wymienić punkty na bon w wysokości 50zł, do wykorzystania na zakupy w naszym sklepie.

 

1. Zaloguj się na swoje konto na www.autocraft24.pl
2. Zbieraj punkty za zakupy.
3. Wymień punkty na bon rabatowy. W tym celu musisz wypełnić formularz “wymień punkty” znajdujący się obok (widoczne po zalogowaniu).
4. W zwrotnym e-mailu otrzymasz kod, który obniży wartość Twojego zamówienia o 50 zł.

 

* Wysyłając zapytanie wyrażasz dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

 

Administratorem Twoich danych osobowych jest Auto Craft Helena i Zbigniew Wowk Sp.J [czytaj więcej]

 

1. Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zarejestrowanych klientów.
2. Aktualny stan punktów widoczny jest po zalogowaniu, w prawym górnym rogu strony pod nazwą użytkownika.
3. Każda wydana złotówka na zakupy w naszym sklepie, skutkuje naliczeniem 1 punktu, bez względu na to czy kupujesz w standardowych czy promocyjnych cenach 1zł zawsze = 1 punkt.
4. CraftPunkty są naliczane na koncie uczestnika za opłacone i zrealizowane zamówienia. W przypadku zamówienia z formą płatności "za pobraniem" punkty zostaną naliczone po odnotowaniu wpłaty na naszym koncie. CraftPunkty  są naliczane raz w tygodniu. Informacja o naliczeniu punktów wysyłana jest do klienta drogą mailową.
5. W przypadku zwrotu towaru, bądź uznanej reklamacji CraftPunkty będą odjęte z konta.
6. CraftPunkty nie mogą być wymienione na koszty przesyłki, dotyczą tylko zakupionych towarów.
7. Po zebraniu 1500 punktów, uczestnik nabiera prawo do wymiany punktów na bon w wysokości 50zł. Aby uzyskać bon, należy wypełnić formularz “wymień punkty”. Po wypełnieniu formularza, otrzymasz zwrotny mail z jednorazowym kodem, do wpisania w  polu, znajdującym się w  pierwszym kroku koszyka zamówień. Po wpisaniu kodu wartość zamówienia obniży się o 50 zł. Po wygenerowaniu kodu, punkty są odejmowane z konta.
8. Zastrzegamy sobie prawo do zmian przelicznika CraftPunktów bez uprzedniego powiadomienia. Aktualny przelicznik zawsze będzie widoczny w zakładce CraftPunkty.
9. Program lojalnościowy trwa do odwołania na naszej stronie www.autocraft24.pl.