godziny pracy pon. - pt. 8.00 - 18.00 sob. 8.00-14.00

Ulubione samochody

Części samochodowe

Banner producent wysokiej jakosci akumulatorów

Akumulatory Banner

Firma Banner to austriacki producent jednych z najlepszych akumulatorów na rynku motoryzacyjnym. Jakość produktów Banner potwierdza fakt montowania ich na pierwszy montaż w pojazdach;  Volkswagen, Porsche, Audi, BMW oraz Aston Martin. Firma produkuje akumulatory do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, wózków widłowych oraz jachtów i łodzi.

W swojej ofercie Banner posiada specjalną linię produktów „Professional”, która została zaprojektowana i stworzona z myślą o pojazdach z większym zapotrzebowaniem na energię, doskonale sprawdzają się w takich pojazdach jak straż pożarna, policja czy Taxi.

W swojej ofercie posiadają również akumulatory „AGM” przeznaczone do samochodów z systemem Start-Stop, a także „Power Bull i Starting Bull” są to całkowicie bezobsługowe akumulatory z systemem Dubble Top oraz z zabezpieczeniem chroniącym przed zwarciem wstecznym oraz wyciekiem elektrolitu.

Akumulatory Banner to austryjackie akumulatory zapewniające najwyższą jakość oraz niezawodność - powstały w wyniku długoletnich doświadczeń oraz innowacji. JUŻ NIEBAWEM akumulatory firmy Banner będą dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego. .

Jesteś zainteresowany zakupem akumulatorów tego producenta? Zadzwoń pod numer 530 039 501, psiadamy je w ofercie sklepu stacjonarnego.