Masz pytania? Zadzwoń 530 039 501, 15 842 79 31
godziny pracy: pon. - pt. 8.00 - 18.00 sob. 8.00-14.00
    Jesteś tutaj:
  1. « Wróc do  Poradnik
  2. Nie wiesz, jakie części samochodowe będą pasować do Twojego auta? Skorzystaj z porady ekspertów Auto Craft!
Dominika Pyć, 06.11.2019 12:54:28

Nie wiesz, jakie części samochodowe będą pasować do Twojego auta? Skorzystaj z porady ekspertów Auto Craft!

Znaczna część kierowców ma stosunkowo niewielką wiedzę na temat technicznych szczegółów funkcjonowania swojego pojazdu. Po prostu wychodzą z założenia, że auto ma jechać i być sprawne, a resztą w razie potrzeby zajmą się wykwalifikowani fachowcy. Mechanicy oczywiście naprawią ewentualne usterki, ale co z odpowiednim doborem części samochodowych? Tutaj najlepszym wyjściem będzie pomoc naszych kompetentnych pracowników. W firmie Auto Craft zapewniamy Klientom kompleksowe wsparcie.

Zaufaj specjalistom z bogatym doświadczeniem. W branży motoryzacyjnej działamy już ponad 40 lat

Każdy model samochodu posiada kilka odmiennych wariantów, o zasadniczo różnej specyfikacji technicznej. To oznacza, że podzespoły pasujące do jednej wersji danego auta, w innej mogą okazać się kompletnie bezużyteczne. Jak uniknąć takich pomyłek i nie tracić czasu na ich wyprostowanie? Sklep internetowy AutoCraft24.pl wdrożył w tym celu kilka bardzo skutecznych rozwiązań. Dostępne u nas części samochodowe są katalogowane w systemie TecDoc, stanowiącym międzynarodowy standard. Śmiało możesz do nas zadzwonić, a my błyskawicznie sprawdzimy czy w ofercie liczącej bagatela 2 000 000 podzespołów i zamienników znajduje się odpowiedni element, pasujący do Twojego auta. Jedyna rzecz, jaką musisz przygotować wcześniej, to numer VIN pojazdu – znajdziesz go w dowodzie rejestracyjnym, a także w pobliżu silnika lub pod jednym z siedzeń. Ponadto nasi pracownicy mogą zweryfikować każde złożone przez internet zamówienie, aby w razie potrzeby wymienić towar jeszcze przed wysyłką.

W sklepie AutoCraft24.pl spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Zobacz, co wyjątkowego przygotowaliśmy!

Nasz asortyment zawiera mnóstwo wysokiej jakości produktów, dostarczanych przez najsłynniejszych producentów branży automotive. Dysponujemy zarówno oryginalnymi częściami samochodowymi, zalecanymi przez największe koncerny motoryzacyjne, jak również wartościowymi zamiennikami. Specjalnie dla naszych Klientów wdrożyliśmy korzystny program lojalnościowy, dzięki czemu zakupy na AutoCraft24.pl są podwójnie opłacalne. Nie dość, że oferujemy szczególnie atrakcyjne ceny na wszystkie towary, to jeszcze zarejestrowanych użytkowników nagradzamy okolicznościowymi punktami. Po zgromadzeniu określonej liczby CraftPunktów Klient otrzymuje bon o wartości 50 zł, do wykorzystania przy kolejnym zamówieniu. Szczegółowe informacje na temat programu znajdują się na naszej stronie internetowej, w zakładkach „Dlaczego my” oraz „Punkty lojalnościowe”. Zapraszamy do skorzystania z niepowtarzalnej propozycji firmy Auto Craft na części samochodowe!