Masz pytania? Zadzwoń 530 039 501, 15 842 79 31
godziny pracy: pon. - pt. 8.00 - 18.00 sob. 8.00-14.00
    Jesteś tutaj:
  1. Marki samochodów

Osłona / uszczelnienie sklep internetowy
- wybierz Osłona / uszczelnienie do swojego samochodu

Uszczelnianie jak i zabezpieczanie poszczególnych elementów pojazdu to bardzo ważna sprawa w każdym samochodzie. W naszym sklepie mogą Państwo zakupić osłony jak i inne uszczelniacze w dogodnych cenach. Osłona / uszczelnienie jest działem poświęconym na najróżniejsze tego typu części. Jeżeli mają Państwo problem z doborem odpowiedniej części do swojego samochodu, ponieważ producent podczas wielu lat mógł wykorzystywać najróżniejsze modele części prosimy o przygotowanie podstawowych danych na temat swojego pojazdu. Podając nam markę, model, rok produkcji jak i moc silnika będziemy mogli zaoferować Państwu najlepsze rozwiązania do Państwa samochodów. W ofercie posiadamy części wielu przodujących na rynku producentów, które są wykonane z najwyższej jakości materiałów co zapewni Państwu długo okres ich użytkowania.

Osłona przekładni kierowniczej jest konieczna w układzie kierowniczym do ochrony elementów przed korozją oraz zanieczyszczeniami. Uszkodzenie osłony następuje dość rzadko, jednak gdy brud dostanie się do drążków kierowniczych szybko dochodzi do ich zużycia.

Jak często wymieniać osłony?

Osłony przekładni kierowniczej powinniśmy wymieniać zawsze przy wymianie drążków kierowniczych, będziemy mieć pewność na wiele tysięcy kilometrów z bezawaryjną jazdą. Przy corocznym przeglądzie warto zwrócić uwagę czy osłony w pojeździe są nie popękane.