Masz pytania? Zadzwoń 530 039 501, 15 842 79 31
godziny pracy: pon. - pt. 8.00 - 18.00 sob. 8.00-14.00
    Jesteś tutaj:
  1. Marki samochodów

Układ kierowniczy sklep internetowy
- wybierz Układ kierowniczy do swojego samochodu

Układ kierowniczy składa się z dwóch części: kolumny kierownicy oraz przekładni. Oba elementy mają za zadanie wspomagać osobę prowadzącą pojazd w wykonywaniu manewrów. Odpowiadają za płynność, z jaką kierowca skręca, a także pomagają zredukować potrzebną do tego siłę, czyniąc jazdę przyjemniejszą i przyjaźniejszą dla użytkownika. Nierzadko układ zaopatrywany jest także w różne wspomagacze, które ułatwiają np. utrzymanie prostego kierunku jazdy.

W zależności od marki i modelu samochodu, układ kierowniczy może być hydrauliczny, elektryczny lub hydrauliczno-elektryczny (hybrydowy). Każdy z tych rodzajów potrzebuje w zupełnie innych części, aby prawidłowo funkcjonować. Nasza oferta obejmuje wszystkie modele układów dostosowane do konkretnych modeli aut. Wybierając poniżej interesującą Państwa nazwę, wyświetli się panel proponowanych produktów do samochodów pochodzących od np. Audi, Mercedesa, Nissana, Toyoty czy Fiata.

Oprócz całych układów proponujemy również części układu kierowniczego. Można nimi zastąpić aktualnie posiadane elementy, jeśli uległy np. awarii czy zwykłemu zużyciu. Warto podkreślić, że wszystkie części są fabrycznie nowe i oryginalne, ponieważ pochodzą prosto od producentów. Daje to pewność bezkolizyjnej instalacji zakupionych części oraz ich poprawnego działania.

Oferowane produkty są wykonywane przy użyciu wytrzymałych materiałów, co wpływa na ich żywotność. Decydując się na zakup części układu kierowniczego w naszym sklepie, zyskują Państwo gwarancję otrzymania najlepiej dopasowanego produktu. W razie wątpliwości służymy profesjonalnym doradztwem przy wyborze. Doświadczeni eksperci chętnie pomogą znaleźć układ, który na pewno będzie pasować do konkretnego samochodu.

Zamawiając u nas układ kierowniczy lub części zamienne, mają Państwo pewność szybkiej wysyłki (do 24 godzin) i najniższych cen na rynku. Dbamy o to, aby zakupy za naszym pośrednictwem były satysfakcjonujące dla klientów. Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy wszystkich zainteresowanych dodatkowymi informacjami na temat oferty lub wysyłki.