Masz pytania? Zadzwoń 530 039 501, 15 842 79 31
godziny pracy: pon. - pt. 8.00 - 18.00 sob. 8.00-14.00
    Jesteś tutaj:
  1. Marki samochodów

Filtry sklep internetowy
- wybierz Filtry do swojego samochodu

Filtry samochodowe odpowiadają przede wszystkim za bezpieczeństwo podczas jazdy, ale ich rola nie kończy się wyłącznie na tym. Równie ważna jest ochrona kierowcy oraz pasażerów przed szkodliwymi cząsteczkami. Z tego powodu filtry do auta powinny być wymieniane regularnie.

W myśl ogólnie przyjętej zasady zakup nowego filtra odbywa się raz w roku lub co kilkanaście tysięcy kilometrów – w zależności od rodzaju tego urządzenia. Koszt standardowych filtrów dobrej jakości nie jest wysoki, dlatego nie warto na nich oszczędzać.

Wyjątkowe ceny

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie markowy sprzęt w atrakcyjnie niskiej cenie. Jest to możliwe dzięki współpracy z najlepszymi zaufanymi partnerami i importerami. Dostępne u nas filtry do auta są tanie, a jednocześnie cechują się wysokimi parametrami. Oznacza to, że kupujesz solidne i sprawdzone urządzenia, które nadają się do długiej eksploatacji.

Czołowi producenci

Na nasz asortyment składają się filtry pochodzące od uznanych marek. Posiadamy setki zróżnicowanych produktów do takich modeli samochodów jak:

– Filtry do Audi

– Filtry BMW

– Filtry Citroën

– Filtry Fiat

– Filtry Ford

– Filtry Lexus

– Filtry Mercedes

– Filtry Opel

– Filtry Skoda

– Filtry Volvo

– Filtry Volkswagen

i wielu innych.

Posiadamy na stanie także komplet filtrów do starszych i mniej popularnych pojazdów, m.in. Wartburga, Zastavy czy Daihatsu. Jak więc widać, można u nas znaleźć filtry do niemal każdej możliwej marki samochodu. Dbamy o to, aby oferta była możliwie jak najszersza. Dzięki temu możesz mieć pewność, że znajdziesz tutaj dokładnie to, czego szukasz.

Najważniejsze filtry w aucie

Każdy samochód posiada zestaw filtrów niezbędnych podczas jazdy. W związku z tym zajmujemy się sprzedażą wszelkich istotnych dla działania pojazdu urządzeń. U nas zakupisz zarówno filtr paliwa oraz oleju, jak i filtr kabinowy czy powietrza. Wszystko znajduje się w jednym miejscu!

Wygodna dostawa i płatności

Gdy już wybierzesz interesujący Cię komplet filtrów, zachęcamy do złożenia zamówienia. W przypadku zakupów opiewających na kwotę powyżej 350 zł brutto, wysyłka kurierska odbywa się za darmo! Czas realizacji zamówienia to zazwyczaj 24 godziny. Jeśli może się on wydłużyć, informujemy o tym mailowo. Przyjmujemy płatności za pobraniem, przelewem bankowym, kartą płatniczą i za pośrednictwem serwisu Przelewy24. Istnieje również możliwość osobistego odbioru filtrów do auta i zapłaty gotówką. W tym celu serdecznie zapraszamy do jednego z naszych sklepów stacjonarnych.

Więcej informacji na temat filtrów, zamówień i wysyłki udzielamy podczas bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego.