Jesteś tutaj:
  1. « Wróc do  Popularni Dostawcy
  2. LUK sprzęgła i układy przeniesienia napędu
, 08.04.2019 08:44:23

LUK sprzęgła i układy przeniesienia napędu

sprzęgła i układy napędu LUKLUK wraz z markami INA i FAG należą do Grupy Schaeffler – niemieckiego przedsiębiorstwa zajmującego się opracowywaniem i produkcją części w branży motoryzacyjnej. Marka LUK jest najbardziej rozpoznawalną marką w grupie, została założona przez braci Schaeffler w 1965 r. Marka ta jest światowym liderem w produkcji sprzęgieł i układów przeniesienia napędu. Według producenta, co trzeci nowy samochód wyjeżdża z linii produkcyjnej z ich sprzęgłem.

LUK jako pierwszy w Europie wprowadził sprzęgło sprężynowe, a w 1985 r. pierwsze koło zamachowe dwumasowe. Sprzęgła i koła zamachowe LUK są produkowane na rynek pierwotny, jak i również na rynek wtórny. Części zamienne LUK cieszą się dużą popularnością ponieważ są jakości części na pierwszy montaż. Sprzęgła LUK charakteryzują się bezawaryjnością, cichym działaniem, jak i tłumieniem wszystkich wibracji i płynną zmianą biegów. LUK do swojej oferty wprowadził zestawy sprzęgieł składające się z zestawu sprzęgła i wysprzęglika oraz gdy to jest konieczne nawet koła zamachowego dwumasowego. Takie zestawy są skierowane do odbiorców, którzy oczekują kompleksowej naprawy. Kompleksowe naprawy gwarantują bezpieczną i bezawaryjną pracę układu napędowego.

Firma LUK proponuje dwa rodzaje zestawów swoim klientom: LUK RepSet to zestaw, w którego skład wchodzą łożysko, docisk i tarcza sprzęgła oraz LUK RepSet PRO zestaw rozszerzony o wysprzęglik centralny. Jakość sprzęgieł i staranne podejście do wyrobów powodują, że LUK cieszy się dużą renomą i szacunkiem kierowców oraz warsztatów. Renoma jest cechą, która sprawia że ludzie często wybierają sprzęgła LUK przekonani wysoką jakością i pozytywną opinią użytkowników.

Przekonaj się do jakości produktów LUK, bez problemu znajdziesz je w naszej wyszukiwarce części po kategoriach i modelach samochodów.