Jesteś tutaj:
  1. « Wróc do  Popularni Dostawcy
  2. Knecht Filter lider rynku filtrów samochodowych.
, 08.04.2019 08:55:32

Knecht Filter lider rynku filtrów samochodowych.

KNECHT marka, która od wielu lat należy do rodziny marek Mahle. Zapoczątkowali ją dwaj bracia, którzy rozpoczęli produkcję tłoków lekkich. Było to w latach 20 ubiegłego stulecia, firma rozwijała się bardzo dobrze i z czasem zaczęto produkować filtry samochodowe z których aktualnie słynie firma. Produkcja objęła filtry kabinowe, powietrza, oleju i paliwa, produkowane do wszystkich marek samochodów amerykańskich, azjatyckich i europejskich. Filtry Knecht wyróżnia - zaawansowana technologia, nowoczesne, wydajne i trwałe materiały - wszystko to sprawiło, że marka zyskała opinię niezawodności i sprawności w działaniu.

Knecht oferuje dwa rodzaje filtrów oleju, jednym z nich jest wymiana samego wkładu filtrującego oznaczonego OX i OX Eco. Takie rozwiązanie filtra uznane jest za tańsze i bardziej ekologiczne, ponieważ wymieniamy sam wkład, który jest łatwiej poddawany utylizacji. Drugi rodzaj filtrów to filtry hydrauliczne tzw. puszkowe, tutaj jest już wymieniany cały element filtra. Taka puszka filtra wytrzymuje nawet ciśnienie oleju do 40 barów, a to dzięki zwiększeniu grubości ścianek.

Filtr powietrza odpowiada za oczyszczanie powietrza dostarczanego do silnika, i tworzenie odpowiedniej mieszanki paliwowo-powietrznej. Dobry filtr powietrza to bezawaryjna jazda i gwarancja optymalnych osiągów, firma Knecht dostarcza najlepszej jakości filtry powietrza, poleca je wielu specjalistów. Produkt tej firmy jest idealnie dopasowany do obudowy, zapewnia przez to szczelność oraz idealne filtrowanie.

Knecht oferuje także filtry kabinowe, są 2 rodzaje takich filtrów: przeciwpyłkowy oraz węglowy. Ogólnie filtr kabinowy ma zapewnić kierowcy komfort podróżowania, by zanieczyszczenia z drogi nie dostawały się do środka pojazdu. Dbanie o wymianę filtrów kabiny zmniejsza ryzyko zapadnięcia na  choroby płuc pasażerom i kierowcy oraz zapewnia czystość tapicerki pojazdu. Filtr przeciwpyłkowy to filtr standardowy, odpowiada za wyłapywanie zanieczyszczeń  pyłowych i  dobrą szczelność, natomiast drugi filtr – węglowy zawiera on elementy węgla aktywnego, który eliminuje szkodliwe zapachy, spaliny oraz zanieczyszczenia. Filtry kabinowe wydłużają też żywotność wentylatora oraz redukują szumy powietrza.

Właściwy filtr paliwa skutecznie chłonie zanieczyszczenia, dlatego też stosuje się różne materiały filtracyjne np. specjalne włókniny poliestrowe lub bibuły na bazie włókien celulozowych impregnowanych żywicami epoksydowymi z dodatkiem włókien syntetycznych. Filtry paliwa KNECHT spełniają wszelkie standardy i odpowiednio filtrują paliwo z zanieczyszczeń i separują wodę z komory silnika. Filtr paliwa najlepiej wymieniać raz na rok lub zgodnie z instrukcją obsługi pojazdu.

Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości filtra oleju, trwałego filtra paliwa, skutecznego filtra powietrza lub kabiny - zachęcamy do wyboru jednego z produktów marki KNECHT. W naszej ofercie znajdziesz najczęściej poszukiwane przez kierowców filtry KNECHT, w bardzo korzystnych cenach. Wybierz odpowiedni filtr w wynikach wyszukiwania po swoim pojeździe  lub skorzystaj z wyszukiwarki producenta.