Jesteś tutaj:
  1. « Wróc do  Popularni Dostawcy
  2. INA elementy rozrządu i osprzętu silnika
, 08.04.2019 08:44:52

INA elementy rozrządu i osprzętu silnika

Części samochodowe INA

Firma INA została założona przez braci Schaeffler w 1946 roku. Dużym wyzwaniem dla przedsiębiorstwa była współpraca z Volkswagenem, dostarczali oni łożyska do skrzyni biegów do Garbusa. INA na początku lat 70 wkroczyła na rynek międzynarodowy, by rozwinąć opracowywanie technologii badawczo-rozwojowych. Dopiero w latach 80 przedsiębiorstwo wprowadziło do sprzedaży elementy rozrządu z elementem napędzanym paskiem jak i łańcuchem. Obecnie firma zajmuje się produkcją głównie; elementów rozrządu, jak rolki prowadzące, napinacze paska rozrządu jak i paska wielorowkowego, sprzęgieł alternatora, ale również elementów układów zmiennych faz rozrządu oraz hydraulicznych i mechanicznych popychaczy zaworów.

Grupa Schaeffler to 3 główne firmy INA, FAG, LuK. INA obecnie dostarcza elementy rozrządu i osprzętu na pierwszy montaż do fabryk wielu różnych producentów samochodów.

Zamontuj części INA w swoim samochodzie, na pewno się nie zawiedziesz, jakość i cena powinny Cię mile zaskoczyć. W naszym sklepie autocraft24.pl znajdziesz ogromny asortyment tego producenta, szukaj ich w wynikach wyszukiwania, w interesującej Cię kategorii części.