Jesteś tutaj:
  1. « Wróc do  Popularni Dostawcy
  2. Febi Bilstein producent wysokiej jakości części zamiennych.
, 08.04.2019 08:42:44

Febi Bilstein producent wysokiej jakości części zamiennych.

Części zamienne febi blistein

Febi Bilstein jest to jeden z najstarszych na świecie producentów i dostawców części zamiennych do samochodów osobowych i użytkowych. Od 1844 roku Febi to marka która oznacza jakość, niezawodność i innowację. Dumą tej rodzinnej firmy jest ciągle rosnący, kompletny asortyment ponad 30 000 części zamiennych dostępnych w ponad 140 krajach. Bardzo nowoczesne centrum logistyczne w miejscowości Ennepetal posiada  ponad 100 milionów części gotowych do wysłania w kraju lub za granicę.

Dewiza firmy to; Doskonały asortyment o jakości wyposażenia oryginalnego.   
W firmie Febi można znaleźć wszystko, czego potrzeba do profesjonalnych napraw samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, przyczep i furgonów wszystkich popularnych marek - układy kierownicze, hamulcowe, silnikowe oraz samochodowe instalacje elektryczne i pneumatyczne. Febi niezmiennie korzysta z długoletniego doświadczenia i najnowocześniejszych technologii ciągle inwestując w rozbudowę produkcji.

Przedsiębiorstwo w głównej mierze znane jest z tworzenia wysokiej jakości elementów układu hamulcowego oraz zawieszenia.

Zachęcamy Cię do przejrzenia naszej szerokiej oferty produktów Febi Bilstein w korzystnych cenach, w wynikach wyszukiwania na pewno znajdziesz produkt pasujący do Twojego modelu samochodu. Katalog producenta ułatwi wyszukiwanie odpowiedniej części.