Jesteś tutaj:
  1. « Wróc do  Popularni Dostawcy
  2. ATE układy hamulcowe
, 25.10.2019 11:43:13

ATE układy hamulcowe

elementy układu hamulcowego ATE

Firma ATE od ponad stu lat stawia na najwyższą jakosć swoich produktów. ATE jest niekwestionowanym liderem w produkcji elementów układu hamulcowego dla motoryzacji; klocków i tarcz hamulcowych, zacisków, pomp wspomagania hamulców, przewodów i płynów hamulcowych. Uzupełnieniem tej oferty są elementy systemów elektronicznych, produkty High Performance dla sportu motorowego oraz specjalizowane narzędzia i systemy diagnostyczne.

Jakość produktów ATE przekonuje wiele serwisów naprawczych, kierowców jak i producentów samochodów, czego dowodem są wysokie pozycje sprzedaży części;  numer 1 w Niemczech, nr 2 w Europie, a na świecie firma klasuje się w pierwszej dziesiątce. Praktycznym przykładem jakości jest wykorzystywanie 160 typów różnych mieszanek okładzin klocków hamulcowych - oczywiście wszystkie spełniają wygórowane normy.

100 lat doświadczenia firmy założonej przez Alfreda Tevesa jest połączone z najwyższą jakością Continental Group. Ważną datą jest rok 1921 gdzie marka i logo ATE zastępują poprzednie logo składające się z pierścienia tłokowego, pięści i młota. Niebieskie opakowania Ate stają się odzwierciedleniem najwyższej jakości oraz dużej ilości serwisów i fabryk. ATE to z pewnością silna marka z tradycjami.

Zachęcamy Cię do przekonania się o jakości hamulców ATE, zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz odpowiedni rodzaj dla siebie. Nasze ceny i dostępność powinny Cię mile zaskoczyć.